Nasze działania

Zapraszamy do udziału w ścieżce. Program został zaprojektowany tak, żeby każdy młody przedsiębiorca (nawet ten najbardziej zapracowany) mógł w dowolnym czasie, z pierwszej ręki, nauczyć się sprawdzonych sposobów lewarowania swojego biznesu (techniki, podejścia, metody). Dodatkowo spersonalizowany mentoring (8 h/ 12 tygodni) jest unikalną okazją do indywidualnych spotkań z praktykami w biznesie. 

W ciągu dwóch miesięcy uczestnicy wezmą udział w spotkaniach, webinarach, spotkaniach networkingowych oraz programie mentoringowym (całość online). To ponad 24 godziny zajęć. Dodatkowo uczestnicy Programu otrzymają pakiet materiałów do samodzielnej pracy (polecane wybrane artykuły, podcasty, materiały wideo do samodzielnej pracy).

DLA KOGO: 

dla młodych przedsiębiorców prowadzących biznes nie dłużej niż 5 lat, w wieku do 35 lat

Ta ścieżka obejmuje 24 godziny spotkań, webinarów, konsultacji grupowych, networkingu i mentoringu (wszystkie w formule online), rozłożonych na dwa miesiące. Zaczyna się od wykonania Reiss Motivation Profile. Obejmuje m.in. tematyczne spotkania networkingowe z polskimi przedsiębiorcami, którzy startowali od małych biznesów, przechodzili transformację swoich firm, zaliczyli wzloty i upadki, a także webinary nt. budowania marki czy podatków w Nowym Ładzie. Dodatkowo młodzi przedsiębiorcy wezmą udział w spotkaniach mentoringowych z ekspertami biznesowymi, a następnie będą mieli wykonany indywidualny profil FRIS, opisujący w specjalnym raporcie ich indywidualny styl myślenia i działania, który zostanie omówiony podczas sesji konsultacyjnej z certyfikowanym trenerem FRIS.

DZIAŁANIA

  • Reiss Motivation Profile

Reiss Motivation Profile - (Profil motywacyjny RMP) to narzędzie badania motywacji opracowane na podstawie badań empirycznych przeprowadzonych przez zespół Prof. Stevena Reissa z Ohio State University. 

Osoby zakwalifkowane do programu będą miały możliwość wykonania indywidualnego profilu motywacyjnego Reiss Motivation Profile oraz odbycia sesji konsultacyjnej z RMP Masterem. Liczba miejsc ograniczona. Dowiedz się więcej z artykułu - RMP - odkryj swój potencjał.

  • Spotkania networkingowe z przedsiębiorcami

Prezentacja doświadczeń polskich przedsiębiorców, którzy startowali od małych biznesów, przeszli drogę w budowaniu własnej firmy i podzielą się doświadczeniami, opowiedzą o swoich wzlotach i upadkach, jak powiększali zespół, redukowali zespół, przechodzili transformacje itd. -  czyli więcej o …. prowadzeniu małej biznesowej działalności z punktu widzenia człowieka - właściciela.

Każde spotkanie networkingowe będzie łączyć wywiad z przedsiębiorcą, wykład narzędziowy eksperta oraz krótką sesję w zespołach - wszystko pod jednym wspólnym tematycznym mianownikiem. 

Tematyka spotkań networkingowych: 

  • Budowanie społeczności, marka osobista + LN 
  • Marketing online  

oraz 

Webinary:

  1. 7 skutecznych formatów wideo w budowaniu marki - 1h 
  2. O podatkach w Nowym Ładzie  - 1h

Konsultacje

Konsultacje grupowe o zmianach związanych z Nowym Ładem.

  • Mentoring i FRIS

W ramach mentoringu oferujemy mentees 2-4 spotkania z ekspertami biznesowymi, a następnie wykonanie indywidualnego profilu FRIS - opisującego styl myślenia i działania. Po wypełnieniu kwestionariusza on-line uczestnik mentoringu uczestniczy w sesji konsultacyjnej z certyfikowanym trenerem FRIS i otrzymuje indywidualny raport. Liczba miejsc do mentoringu jest ograniczona. 

Uczestnictwo w Programie kończy się dyplomem, wymagane: 70% obecności w warsztatach i webinarach.

Start rekrutacji do ścieżki - grudzień 2021