Ścieżka ROZWIŃ POMYSŁ

Jeśli chcesz wziąć sprawy w swoje ręce, chodzą Ci po głowie różne pomysły na to, jak mógłbyś zacząć zarabiać i czujesz, że to jest Twój czas - ten Program jest dla Ciebie. Od praktyków biznesu i ekspertów dowiesz się, jak skutecznie przekuć pomysł w działanie, poznasz i wzmocnisz swój przedsiębiorczy potencjał, zyskasz narzędzia pomocne w podejmowaniu skutecznych inicjatyw rynkowych.

DLA KOGO: 

Ścieżka dla uczestników, w wieku do 35 lat, którzy mają pomysł na działanie w obszarze biznesowym i są gotowe wystartować, nie zarejestrowały jeszcze firmy czy innej formy działalności, potrzebują praktycznej wiedzy i umiejętności niezbędnych, by przejść od fazy pomysłu do działania. 

TEMATYKA

Przygotowaliśmy ponad 17 godzin warsztatów, webinarów i spotkań. Tematyka obejmuje m.in. profesjonalną ocenę pomysłu biznesowego, wiedzę o tym, jak wycenić produkt, usługę czy pracę, praktyczne informacje o budowaniu społeczności oraz sprzedawaniu na Instagramie i Facebooku, jak również webinar o skutecznej sprzedaży na platformie zakupowej. Podczas spotkania networkingowego gość specjalny, który przeszedł drogę od małego pomysłu na usługę czy produkt do prężnego biznesu e-commerce, podzieli się z uczestnikami swoim doświadczeniem i know-how dotyczącym wdrożenia pomysłu w życie. Dodatkowo uczestnicy otrzymają materiały do samodzielnej pracy (polecane wybrane artykuły, podcasty, materiały wideo do samodzielnego odsłuchania.

Bonus dla osób, które skorzystają z 70% działań, to możliwość wykonania indywidualnego profilu motywacyjnego tzw. Reiss Motivation Profile (RMP) - diagnozującego podświadome potrzeby i wewnętrzne motywatory wpływające na codzienne zachowania i decyzje, który zostanie omówiony podczas sesji konsultacyjnej z RMP Masterem. To unikatowa okazja do poznania swoich mocnych stron i uzyskania wskazówek co do dalszego rozwoju osobistego i zawodowego. 

DZIAŁANIA - CO I KIEDY?

Startujemy:

  • 20.10.2021 (środa)g. 17.30 - 19.30 - spotkanie networkingowe z udziałem Gościa specjalnego Piotra Kwiatkowskiego, co-foundera i prezesa firmy Kubota. Prezentacja sukcesu, doświadczenia polskiej marki, która przeszła drogę od małego pomysłu na produkt do prężnego biznesu. Spotkanie jest prowadzone przez organizatorów Programu Rozwoju Przedsiębiorczości.

Warsztaty i webinary:

Uczestnicy przed warsztatami dostaną do zapoznania materiał startowy, a następnie po warsztatach dostaną materiał pomocny w samodzielnym przepracowaniu tematyki. 

Reiss Motivation Profile (RMP)

Osoby, które wzięły udział w 70% działań będą miały możliwość wykonania indywidualnego profilu motywacyjnego Reiss Motivation Profile oraz odbycia sesji konsultacyjnej z RMP Masterem. Start - 16.12.2021. Liczba miejsc ograniczona.

Reiss Motivation Profile - (Profil motywacyjny RMP) to narzędzie badania motywacji opracowane na podstawie badań empirycznych przeprowadzonych przez zespół Prof. Sevena Reissa z Ohio State University. Przeczytaj więcej - RMP - zbadaj swój potencjał!

Uczestnictwo w Programie kończy się dyplomem. 

Udział w programie jest bezpłatny, natomiast wartość rynkowa udziału w programie dla jednego uczestnika wynosi 6000 zł.  

Aby wziąć udział:

  1. Zarejestruj się na Rozwijamy.edu.pl
  2. Do dnia 17.10.2021 wypełnij formularz zgłoszeniowy - ścieżka ROZWIŃ POMYSŁ 
  3. Zakwalifikowane osoby otrzymają zaproszenie na rozmowę (10 minut on-line) na temat pomysłu biznesowego oraz motywacji do wzięcia udziału w programie.
  4. Rozmowy ze zgłoszonymi uczestnikami odbędą się do 18.10.2021.
  5. Do 17.10.2021 otrzymasz potwierdzenie udziału w programie. Liczba miejsc ograniczona.
  6. Pierwsze spotkanie on-line - 20.10.2021, g. 17.30.