Nasze działania

Weź udział w 4 webinarach i dowiedz się, jak skutecznie komunikować się w social media, jak rozwinąć sprzedaż internetową oraz jaką formę prawną wybrać dla swojej działalności!

Zapraszamy do udziału w ścieżce. Program został zaprojektowany tak, żeby każdy młody przedsiębiorca (nawet ten najbardziej zapracowany) mógł w dowolnym czasie, z pierwszej ręki, nauczyć się sprawdzonych sposobów lewarowania swojego biznesu (techniki, podejścia, metody). Dodatkowo spersonalizowany mentoring (8 h/ 12 tygodni) jest unikalną okazją do indywidualnych spotkań z praktykami w biznesie.

Zapraszamy do ścieżki ROZWIŃ SIEBIE adresowanej do studentów, absolwentów, uczniów szkół ponadpodstawowych i wyższych, którzy rozważają różne scenariusze swojej przyszłości, w tym pracę na własny rachunek, dla osób w wieku do 30 lat.

Jeśli chcesz wziąć sprawy w swoje ręce, chodzą Ci po głowie różne pomysły na to, jak mógłbyś zacząć zarabiać i czujesz, że to jest Twój czas - ten Program jest dla Ciebie. Od praktyków biznesu i ekspertów dowiesz się, jak skutecznie przekuć pomysł w działanie, poznasz i wzmocnisz swój przedsiębiorczy potencjał, zyskasz narzędzia pomocne w podejmowaniu skutecznych inicjatyw rynkowych.