Inspiratornia


Spotkanie z własnym głosem może zmienić życie. Ekscytuje mnie, jak wiele może przynieść ten kontakt – z ciałem, z sobą samym. Gdy pracuję z ludźmi, towarzyszę im, wspieram ich procesie w Czasem reaguję całą sobą – wybucham śmiechem, czuję dreszczyk, udziela mi się radość innych. Uwielbiam te spotkania – opowiada Basia, wokalistka i trenerka głosu, która pomaga w odkrywaniu i rozwijaniu potencjału wokalnego.

Wojna w Ukrainie to nie tylko problem naszego wschodniego sąsiada, ale strach, lęk i niepewność praktycznie całej Europy. O tym, jak sobie w tej sytuacji radzić w codziennym życiu, ale i sferze zawodowej podpowiada Joanna Religa w rozmowie z Małgorzatą Polak z Rozwijamy.edu.pl

Jacek Gacoń, założyciel serwisu JakDorobic.pl, uczestnik warsztatów w ramach Programu Rozwoju Przedsiębiorczości opowiada w rozmowie z redakcją Rozwijamy.edu.pl, jak stworzył biznes bez potrzeby angażowania kapitału, który można prowadzić z dowolnego miejsca na ziemi.

W tegorocznej edycji Programu Rozwoju Przedsiębiorczości zachęcamy do poznania swojego indywidualnego profilu motywacyjnego Reiss Motivation Profile oraz odbycia sesji konsultacyjnej z RMP Masterem. Czym jest to narzędzie i jaką wartość może wnieść dla uczestnika - wyjaśnia Ewa Jochheim, RMP Polska Instytutu Durkalskiego w rozmowie z Anną Bichtą i Małgorzatą Polak z Fundacją Think! 

Czy zakupu dokonujemy, zwracając uwagę na sam produkt, czy na opakowanie, które jest efektowne, ale ostatecznie wyląduje w śmieciach? O zmianie konsumenckich nawyków rozmawiamy z Konradem Nowakowskim, prezesem Polskiej Izby Odzysku i Recyklingu Opakowań.