Zapisz się na Business Mixer, czyli spotkanie networkingowe dla młodych biznesów. Skorzystaj z autorskiego wykładu naszego gościa specjalnego, następnie wskocz do wirtualnych pokoi, by spotkać się z praktykami biznesu. Widzimy się 4.10.2022 (wtorek), g. 17.30–19.30.

Zapraszamy na inspirujące wydarzenie, które odbędzie się już 19 października na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Dołącz do nas podczas spotkania networkingowego #Od pomysłu do wdrożenia, podczas którego tematem przewodnim będzie... przedsiębiorczość. Przedsiębiorczość, którą rozumiemy jako zdolność dostrzegania i wykorzystania szans oraz pomysłów, umiejętność podejmowania nowatorskich działań i pomyślnej ich finalizacji.

 

Prowadzisz firmę lub zastanawiasz się nad realizacją pomysłu na biznes? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Już 21.04.2022 r. (czwartek) odbędzie się II edycja ogólnopolskiej Konferencji Business Market. Weź udział w wydarzeniu w trybie stacjonarnym lub online i razem z nami zastanów się, jak budować i rozwijać elastyczny biznes – odporny na zmiany i turbulencje.