Nasze działania

Spotkania z praktykami biznesu i ekspertami, sesje mentoringowe i networkingowe, których celem jest wzmocnienie przedsiębiorczego potencjału osób w wieku 18-35 lat odbędą się już po raz szósty.

W tym roku zaczynamy 4 października od Business Mixera z trenerami i ekspertami PRP w ścieżce #Rozwiń biznes. Na początek mocny akcent – ćwiczenie na strategiczne myślenie, które poprowadzi gość specjalny Wojciech Ławniczak, CEO Very Human Services.

Kalendarium na stronie Rozwijamy.edu.pl; zapisy do 25 września 2022 r.

 

Uczestnicy ścieżki #Rozwiń pomysł rozpoczną swój cykl spotkań 15 listopada od prezentacji sukcesu i doświadczenia polskiej marki, która przeszła drogę od małego pomysłu na produkt do prężnego biznesu.

Kalendarium na stronie Rozwijamy.edu.pl ; zapisy do 4 listopada 2022 r.

 

Studenci, absolwenci, uczniowie szkół ponadpodstawowych i wyższych, którzy rozważają w przyszłości pracę na własny rachunek, spotkają się po raz pierwszy 8 grudnia na webinarze dot. design thinking inaugurującym ścieżkę #Rozwiń siebie.

Kalendarium na stronie Rozwijamy.edu.pl ; zapisy do 1 grudnia 2022 r.

 

Cykl warsztatów, webinarów i inspirujących spotkań zamknie konferencja Business Market dla uczestników wszystkich trzech ścieżek. Przedstawiciele młodych marek, eksperci i sami uczestnicy PRP będą odpowiadać na pytanie “Jak budować i rozwijać biznes elastyczny”. Już dziś zarezerwujcie datę 16 marca 2023 r. w swoim kalendarzu!

Już dziś wybierz ścieżkę dla siebie i zacznij pracować nad pomysłem biznesowym lub rozwojem własnej firmy.

Pamiętaj: PRZYSZŁOŚĆ jest DZIŚ!

Program Rozwoju Przedsiębiorczości jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Wiedzy Think! we współpracy merytorycznej z Fundacją Citi Handlowy im. Leopolda Kronenberga dzięki środkom Citi Foundation. Wszystkie działania dla uczestników są bezpłatne. Szczegółowy harmonogram wydarzeń i szkoleń znajduje się na naszej stronie w zakładce Nasze działania oraz na Facebooku i Instagramie.