Video

Zaczynasz rozmowy z partnerem, który w odpowiedzi na Twoje zapotrzebowanie, wysuwa konkretną propozycję współpracy. Jak ocenić czy jest ona dla Ciebie dobra, czyli zabezpiecza Twoje korzyści w danej relacji biznesowej?

Zwiększ swoje szanse i dowiedz się, jak więcej sprzedawać, zyskać rozpoznawalność oraz widoczność marki dzięki profilowi na LinkedIn. Monika Gawanowska prezentuje materiał, dzięki któremu dowiesz się, jak i dlaczego warto zainteresować się tym medium.

Czym cechują się dobre decyzje biznesowe? Muszą być szybkie. I oczywiście trafne. Szczyt uszczypliwości czy może trafna diagnoza naszych czasów? Sprawdź, co na ten temat mówi Wojciech Ławniczak oraz jaki ma pomysł na budowanie strategii firmy w świecie trudnych do przewidzenia zmian.

Tworzenie przyciągających uwagę materiałów video to w czasach popularności social mediów ogromny atut. Przed przejściem do realizacji pomysłów warto jednak wziąć pod lupę kwestie techniczne i poznać podstawowe zasady produkcji. Sylwia Dąbrowska, twórczyni marki Teacherka.pl, przybliży Ci tę wiedzę w filmie “Język pracy z kamerą”.