Video

Pierwsza część warsztatu na temat Storytellingu jest już gotowa!


Przesyłamy Ci pakiet materiałów od trenera Piotra Buckiego.

Przygotowania do drugiej części warsztatów zacznij od obejrzenia poniższego nagrania:

Następnie zapoznaj się z poniższymi zasobami:

  1. Evidence_based_neurostorytelling.pdf
  2. Pixars_rule_for_storytelling_.pdf
  3. Prosty_jezyk_prosta_komunikacja_.pdf
  4. Storytelling_Jak_wzbogacac_prezentacje_opowiesciami.pdf
  5. VIRAL_handbook.pdf 

Dodatkowo skorzystaj z linków:

 
 

Uwaga! Materiały przeznaczone są wyłącznie do wewnętrznego użytku dla uczestników i uczestniczek warsztatu "Storytelling – opowiedz o swoim biznesie" prowadzonego przez Piotra Buckiego (Bucki Pro) w ramach ścieżki Rozwiń Pomysł w VI edycji Programu Rozwoju Przedsiębiorczości.

 
Copyright by Piotr Bucki

Zaczynasz rozmowy z partnerem, który w odpowiedzi na Twoje zapotrzebowanie, wysuwa konkretną propozycję współpracy. Jak ocenić czy jest ona dla Ciebie dobra, czyli zabezpiecza Twoje korzyści w danej relacji biznesowej?

Zwiększ swoje szanse i dowiedz się, jak więcej sprzedawać, zyskać rozpoznawalność oraz widoczność marki dzięki profilowi na LinkedIn. Monika Gawanowska prezentuje materiał, dzięki któremu dowiesz się, jak i dlaczego warto zainteresować się tym medium.

Czym cechują się dobre decyzje biznesowe? Muszą być szybkie. I oczywiście trafne. Szczyt uszczypliwości czy może trafna diagnoza naszych czasów? Sprawdź, co na ten temat mówi Wojciech Ławniczak oraz jaki ma pomysł na budowanie strategii firmy w świecie trudnych do przewidzenia zmian.