Nasze działania

Zapraszamy 20.12.21 na Business Mixer - spotkanie otwierające ścieżkę #Rozwiń biznes w V edycji PRP! Gościem specjalnym będzie Wojciech Ławniczak, CEO Very Human Services.

Business Mixer to spotkanie networkingowe otwierające cykl warsztatów i webinarów w ścieżce #Rozwiń biznes. Jest ona adresowana do osób, które wystartowały z własnym pomysłem biznesowym i działają nie dłużej niż 5 lat. Celem spotkania jest networking, wymiana doświadczeń i wiedzy. W spotkaniu biorą udział eksperci, trenerzy, przedsiębiorcy oraz uczestnicy programu. 

W pierwszej części spotkania zaplanowane jest wystąpienie gościa specjalnego Wojciecha Ławniczaka, CEO Very Human Services, który opowie o “Strategiach na nowe czasy”. 

W drugiej części - odbędą się sesje networkingowe w pokojach wirtualnych. Podczas rozmów eksperci i trenerzy będą dzielić się doświadczeniem i wiedzą z uczestnikami programu.

Startujemy online 20.12.21 (poniedziałek) o godzinie 17.30 - 19.30 na platformie Zoom. Aby wziąć udział w spotkaniu, wypełnij formularz zgłoszeniowy do 15.12

 

Dowiedz się więcej o wydarzeniach w ścieżce #Rozwiń biznes -  LINK