Zapraszamy na webinar - ,,Radzenie sobie ze stresem w sytuacji kryzysowej", który poprowadzi Paweł Grzesik, Re-aktor.

Spotkanie jest adresowane do studentów, absolwentów, uczniów szkół wyższych.

W wojnę w Ukrainie angażujemy się emocjonalnie nie tylko za pośrednictwem mediów, ale też przez wpłacanie pieniędzy, czy wolontaryjne akcje i bezpośrednią pomoc. Moralne piękno podejmowanych działań może się jednocześnie wiązać z dużym napięciem, przeciążeniem, a czasem wyczerpaniem, które nie tylko będzie uniemożliwiać dalszą pomoc, ale też normalne funkcjonowanie w obszarze zawodowym i prywatnym.

Paweł Grzesik

Podczas webinaru odpowiemy na pytania:

• Jak się odnaleźć w tej emocjonalnie trudnej sytuacji?
  • Co robić z napięciem, które nam towarzyszy?
  • Jak zadbać o siebie, by móc dbać o innych?

Tymi tematami zajmiemy się w trakcie webinaru "Radzenie sobie ze stresem w sytuacji kryzysowej

Prowadzący:
Paweł Grzesik - właściciel firmy szkoleniowej Re-Aktor, pracuje jako trener Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego. Trener biznesu, coach, aktor, reżyser. Opracował autorską metodę szkoleń technikami teatralnymi Re-Aktor. Odbył wiele kursów trenerskich i warsztatów, m.in. międzynarodowe szkolenia w Anglii, na Malcie i Belgii ukończone tytułem międzynarodowego trenera DBY-N. Realizował szkolenia dla firm m.in. z branży finansowej, doradczej, produkcyjnej, a także dla instytucji kulturalnych. Absolwent Polonistyki na UJ oraz Coachingu w Biznesie na UE w Krakowie. Współpracuje z Fundacją Think! jako trener i autor artykułów do Rozwijamy.edu.pl w ramach Programu Rozwoju Przedsiębiorczości.

Startujemy online 23.03.22 (środa), o godzinie 17.30 - 19.00 na platformie Zoom.

Aby wziąć udział:

1. Zarejestruj się na Rozwijamy.edu.pl.
  2. Do dnia 20.03.2022 wypełnij formularz zgłoszeniowy.
  3. Do 21.03.2022 otrzymasz link na zoom. ZAPISZ się już DZIŚ.