Nasze działania

23 listopad 2021

17:30 - 20:30

Online

Dowiedz się, jak wyliczyć koszty prowadzenia działalności i estymować przychody!

Umiejętność poruszania się w danych liczbowych w prowadzeniu biznesu jest równie istotna, jak świetny na niego pomysł, zaangażowanie w realizację działań, determinacja w osiąganiu celów, umiejętne obchodzenie się z porażką, czy zdolność nawiązywania relacji. 

Podczas warsztatów będziemy:

  • pracować na "żywym organizmie", czyli przy pomocy Excel'a będziemy się starali wyliczyć realne koszty prowadzenia działalności, 
  • poszukamy tych kosztów, których na pierwszy rzut oka nie widać (a w toku prowadzenia firmy na pewno się pojawią), 
  • nauczymy się estymować przychody. 

Pomogę Ci zderzyć plany i wyobrażenia z rzeczywistością liczb i cyfr. Wyjaśnimy sobie, czym różni się wymarzony przychód, od tego który możemy realnie osiągnąć. Wspólnie zamienimy Twój pomysł na dane, które pokażą Ci jak/kiedy/i czy Twój pomysł da się zrealizować. Jest to spotkanie dla początkujących, więc jeżeli jesteś lwem wyliczeń, to nie jest spotkanie dla Ciebie.

 

O prowadzącej:  

Urszula Szwed - współautorka produktu "Otwarte Karty" - autorskiego narzędzia pomagającego grupom zamieniać się w zespoły, usprawniać dialog i komunikację, poprawiać komfort i atmosferę pracy. Od 8 lat współwłaścicielka studia projektowego Dinksy (odpowiedzialna za rozwój biznesu oraz sprzedaż produktów i usług), doradczyni biznesowa pomagająca małym i średnim firmom osiągać wielkie cele (zwłaszcza sprzedażowe). W latach 2010 - 2013 creative director w grupie marketingowej ArtGroup. W poprzednich latach koordynatorka i konsultantka wizualna (EuroZet, agencja PR-owska, International Festival of Film Producers “RegioFun”). Mentorka w programach wspierających rozwój młodych biznesów. Laureatka nagród Śląska Rzecz oraz nagrody Fundacji Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych za zaprojektowanie innowacyjnych produktów i usług.

 

Do zobaczenia na Zoomie!