Nasze działania

01 wrzesień 2021

10:00 - 15:00

Online

W ramach Programu realizujemy szkolenia biznesowe i konsultacje dla młodych przedsiębiorców lub osób myślących dopiero o własnej firmie.

Zajęcia są opracowane i prowadzone przez praktyków biznesu. Program, uniwersalny dla każdego typu biznesu i branży, skupia kluczowe zagadnienia pomocne w rozwijaniu swoich przedsięwzięć z uwzględnieniem aktualnej sytuacji na rynku. Podczas zajęć wykorzystywane są aktywne formy angażowania uczestników. Szkolenia są okazją do zbudowania relacji między uczestnikami i stworzenia aktywnej społeczności przedsiębiorców inspirujących się wzajemnie do aktywnego działania. 

Dla uczestników zajęć organizowane są także grupowe spotkania konsultacyjne prowadzone przez trenerów.

Tematyka szkoleń obejmuje marketing, strategię budowania biznesu, finanse firmy, narzędzia digital marketingu, sprzedaż i zarządzanie. Biorąc udział w szkoleniach, realizujesz ścieżkę 6 tematów, które są komplementarne, dlatego warto wziąć udział w każdym z nich.

Dla kogo:

Szkolenia biznesowe skierowane są do osób w wieku 18-30 lat, które planują uruchomienie (w ciągu najbliższych 6 miesięcy) lub są na wczesnym etapie rozwijania własnej działalności w formie: działalności gospodarczej lub działalności społecznej np. stowarzyszenia, fundacji.

Dlaczego warto wziąć udział:

Podczas szkoleń biznesowych:

  • Zdobędziesz wiedzę i umiejętności przydatne do prowadzenia i rozwijania własnego biznesu
  • Uzyskasz know-how prowadzenia i rozwijania firmy podany przez praktyków biznesu.
  • Zabezpieczysz się przed podjęciem błędnych decyzji.
  • Poznasz innych młodych ludzi, którzy podobnie myślą i poszukują inspiracji do działania. 

 

Nie miałeś okazji wziąć udziału w szkoleniach w 4. edycji Programu? Nic straconego! Już teraz możesz obejrzeć nagrania i skorzystać z materiałów szkoleniowych. Poznaj naszych trenerów i zagadnienia omawiane podczas szkoleń. 

Skuteczny plan na biznes wobec kryzysu 

Planowanie budżetu w warunkach niepewności 

Komunikacja z klientem w zmienionej rzeczywistości 

Sprzedaż w czasach pandemii 

Digital marketing firmy 

Zorganizuj się na nowo w zmianie 

 

Chcesz skorzystać ze szkoleń w kolejnej edycji? Dołącz do naszego newslettera i bądź na bieżąco! Kolejny cykl szkoleń już jesienią 2021! 

 

Poznaj treści jakie dla Ciebie przygotowaliśmy - ZAREJESTRUJ SIĘ bezpłatnie na portalu i dołącz do społeczności Rozwijamy.edu.pl!

 

 

Dane organizatora:
Fundacja THINK!
tel. 609 084 465
www.think.org.pl
biuro@think.org.pl