25 maj 2020

Webinar on line

Jakie kompetencje "nowej przyszłości" powinien mieć mistrz rynku pracy w warunkach kryzysowych?

Fundacja Think! oraz Grupa Absolvent zapraszają na bezpłatny webinar, podczas którego pogłębisz świadomość roli pracy w swoim życiu i jej wartości na rynku, a także poznasz kompetencje przyszłości i podejmiesz refleksję nad ich znaczeniem dla własnej kariery zawodowej. Poszerzysz swoją wiedzę o nowych trendach i potencjalnych kierunkach rozwoju rynku pracy, dzięki czemu łatwiej opracujesz plan własnego rozwoju w obszarze nowych umiejętności zawodowych.

Prowadzący:
Paweł Grzesik - trener biznesu, coach, aktor, reżyser. Właściciel firmy szkoleniowej Re-Aktor, pracuje jako trener Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego. Opracował autorską metodę szkoleń technikami teatralnymi Re-Aktor. Odbył wiele kursów trenerskich i warsztatów, m.in. międzynarodowe szkolenia w Anglii, na Malcie i Belgii ukończone tytułem międzynarodowego trenera DBY-N. Realizował szkolenia dla firm m.in. z branży finansowej, doradczej, produkcyjnej, a także dla instytucji kulturalnych. Absolwent Polonistyki na UJ oraz Coachingu w Biznesie na UE w Krakowie. Współpracuje z Fundacją Think! jako trener i autor artykułów do Rozwijamy.edu.pl w ramach Programu Rozwoju Przedsiębiorczości.

Agenda:

• Praca w moim życiu - test lokalizacyjny
  • Wartość mojej pracy na rynku
  • Perspektywa współzależności rynkowej
  • "Nowe przyszłości" - jak zmieni się rynek po pandemii
  • Kompetencje nowej przyszłości
  • Kompetencje, które ja powinienem rozwijać
  • Plan działania

Termin: 25.05.2020 (poniedziałek)

Godziny: 14.00 - 15.30

Miejsce: Webinar online - obowiązują zapisy!

ZAPISZ SIĘ!

Dane organizatora: