Nasze działania

Pierwsze z wydarzeń networkingowych za nami. Brały w nim udział startupy z branży MedTech and LifeScience.

8 listopada b.r. w Przestrzeń form Facebook odbyło się pierwsze z cyklu czterech wydarzeń networkingowych adresowanych do młodych firm z obszaru MedTech&LifeScience. Spotkały się one z mentorami i influencerami branżowymi, aby zaprezentować plany biznesowe, wymienić się doświadczeniem i zapoznać z najlepszymi praktykami. 

Paweł Sieczkiewicza z Telemedi.co opowiedział uczestnikom spotkania o trendach w e-zdrowiu. Mówił o rozwoju branży i usług telemedycznych, który w Polsce ma duży potencjał rozwojowy.

Podczas kilku sesji mentoringowych przedstawiciele młodych firm mieli okazję przedstawić mentorom z Citi Handlowy koncepcję swoich przedsięwzięć biznesowych i porozmawiać o stojących przed nimi wyzwaniach. 

Wśród obecnych na spotkaniu były między innymi startupy: Healthly, który stworzył aplikację służącą do kontaktu między specjalistą medycznym oraz pacjentem, HoloNest proponujący wyświetlacze holograficzne w postaci obrazów 3D, a także AIDA Diagnostics, wdrażający systemy ograniczające koszty w procedurach medycznych, np. związanych z krwiolecznictwem.

Wydarzenie MedTech and LifeScience było okazją do rozmów i nawiązywania relacji biznesowych. Wierzymy, że tego typu spotkania mogą przyczyniać się do akceleracji młodych startupów. Kibicujemy ich innowacyjnym biznesom! 

Pełną relację zdjęciową można obejrzeć na fanpagu Rozwijamy - MedTech and LifeScience Networking Event.