Nasze działania

Chcesz wiedzieć, jak wypromować własną firmę na Facebooku? Przyjdź w piątek 6.12.2019 na warsztat, by popracować nad strategię obecności Twojej marki na Facebooku oraz nauczyć się samodzielnie tworzyć kampanie reklamowe.

Facebook szybko się zmienia. Ale wśród tych ciągłych aktualizacji sama metodyka konfiguracji i optymalizacji reklam tak naprawdę nie zmienia się wcale. Znajomość mechaniki rządzącej managerem reklam jest istotna, ale wcale nie determinuje sukcesu Twoich działań. Połączenie tego z umiejętnością skutecznego komunikowania się z właściwie dobraną grupą docelową - już tak.

Dlaczego warto uczestniczyć:


• Wypracujesz strategię obecności swojej marki na Facebooku. Zrozumiesz, jak ważna jest sprecyzowana grupa docelowa i właściwie dobrany język komunikacji,
• Zrozumiesz zależność pomiędzy działaniami na Facebooku a pozostałymi aktywnościami marketingowymi,
• Poznasz cały wachlarz organicznych (nieodpłatnych) działań, które pomogą wypromować Twój biznes,
• Nauczysz się konfigurować krok po kroku kampanie reklamowe na Facebooku zgodnie z najlepszymi praktykami,
• Zrozumiesz lejek sprzedażowy i siłę remarketingu, który pozwoli wznieść Twoje kampanie na wyższy poziom,
• Poznasz narzędzia, które pomogą Ci efektywniej i za darmo prowadzić samodzielnie działania na Facebooku.

Przebieg warsztatów

Warsztaty będą prowadzone w formule pracy grupowej („burzy mózgów”) na interesujących przykładach. W sumie 4 intensywne godziny, po których podejdziesz do promocji swojej firmy w przemyślany i zorganizowany sposób.

Warsztat odbędzie się 6.12. 2019 r. (piątek) w godzinach 12.00 - 16.00. 

Miejsce  

Przestrzeń from Facebook, Koszykowa 61, 00-667 Warszawa 

ZAPISZ SIĘ

Trener


Wioletta Odalska – ekspertka komunikacji w social media, z zawodu dziennikarka. Swoje doświadczenia zdobywała jako producentka telewizyjna, redaktorka social media „Faktów” TVN oraz portalu informacyjnego TVN24. Twórca wielu kampanii w Agencjach Social Media, jak i międzynarodowych korporacjach. Aktualnie prowadzi własną agencję SociaLucky. W swojej działalności stawia na nieszablonowe podejście w komunikacji i pracy nad kampaniami marketingowymi w mediach społecznościowych. Organizatorka comiesięcznych wydarzeń w Lublinie „New Age Media”, które podejmują temat marketingu i szeroko rozumianych mediów, tak elektronicznych jak i tradycyjnych.