Jak podejść do porażki w biznesie?

22 listopad 2023

6:00 pm - 7:30 pm

Czy czasem zastanawiasz się, dlaczego tak wielu ludzi uważa porażki za źródło wstydu, zamiast widzieć w nich szansę na naukę? Zapisz się na autorski webinar Roberta Łężaka, dzięki któremu dowiesz się, jak z każdej przeszkody uczynić krok w kierunku osiągnięcia swoich celów. Widzimy się 22.11.2023 (środa), g.18-19.30.

Nie ma człowieka na tej planecie, który nie doznałby porażki czy nie popełnił błędu. Ale właśnie chwile, które wydają się być najtrudniejsze, mogą być kluczem do Twojego przyszłego sukcesu... pod warunkiem, że potrafisz je właściwie odczytać i wykorzystać.

Podczas webinaru dowiesz się:

• Jak zmienić swoje podejście do porażek;
  • Jak przekształcić ból niepowodzenia w siłę napędową, która pomoże Ci osiągać sukcesy.

Pamiętaj słowa Thomasa Watsona Sr.: „Najszybszym sposobem na sukces jest podwojenie ilości porażek”.

Dołącz do nas i zacznij korzystać z tej mądrości już dziś!

O prowadzącym:

Robert Łężak – od 2008 r. Coach EMCC. Wspiera rozwój potencjału kadry kierowniczej i liderów w licznych organizacjach. Skupia się głównie na menedżerach wyższego szczebla, z którymi pracuje w ramach Executive Coachingu, łącząc narzędzia coachingowe z mentoringiem. Prowadzi facylitacje i superwizje grupowe. Współwłaściciel firmy szkoleniowej Norman Benett oraz właściciel firmy Coaching Travel, która specjalizuje się w coachingu podczas podróży. W latach 2019-2022 prezes w European Mentoring and Coaching Council EMCC Poland. W realizowanych projektach łączy elementy świadomej aktywności poznawczej, co ma na celu rozwój osobisty i wewnętrzną spójność uczestników.