Czy AI zabierze Ci pracę? [odwołane]

04 lipiec 2023

6:00 am - 7:00 am

Dołącz do live'a z Karolem Gagatko!

Sztuczna inteligencja to termin, który wywołuje w nas skrajne emocje. Jedni odczuwają ekscytację, widząc potencjał i możliwości, jakie niesie za sobą rozwój AI. Inni natomiast mogą czuć niepokój, obawiając się negatywnych skutków wpływu AI na nasze społeczeństwo. Jedno jest pewne – AI już teraz odgrywa znaczącą rolę w wielu dziedzinach naszego życia.

Chociaż AI nie jest obecnie w stanie przejąć całkowitej kontroli nad światem, niektóre jej zastosowania mogą prowadzić do utraty miejsc pracy. Wraz z postępem technologicznym, coraz więcej zadań wykonywanych dotychczas przez ludzi może zostać zautomatyzowanych przy użyciu AI – od pisania treści, przez tworzenie grafik, automatyzację rutynowych zadań, aż po podejmowanie lepszych decyzji, na podstawie analizy ogromnej ilości danych. Jednak czy sztuczna inteligencja naprawdę już teraz jest w stanie w pełni nas zastąpić?

Między innymi o tym porozmawiamy podczas darmowego webinaru, już w najbliższy wtorek! Jeśli chcesz wiedzieć więcej o AI, nie przegap tej ciekawej możliwości!

Live odbędzie się na Facebooku: https://www.facebook.com/RozwijamyEduPl

Widzimy się 4 lipca o godz. 18:00.

UWAGA! W związku z chorobą prowadzącego wydarzenie zostało odwołane, wkrótce poinformujemy o nowym terminie!

Karol Gagatko – adept sztuk social media i digital marketing. Od 2017 do 2019 roku zawodowo związany z Fundacją Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, gdzie współtworzył całość komunikacji w Internecie. W roli prelegenta uczestniczył m.in. w Czwartkach Social Media i TechKlubach. Prowadził szkolenia m.in. dla Eurodesku, Fundacji FRSI, Kaliskiego Inkubatora Przedsiębiorczości, Bielańskiego Integratora Przedsiębiorczych czy Bielańskiej Akademii Umiejętności. Miał także okazję występować na Content Espresso, Digital Workplace Meetup i Finale Programu Projektor - Wolontariat Studencki. Aktualnie związany z agencją Plej, gdzie współtworzy komunikację w mediach społecznościowych jednej z największej sieci komórkowej w Polsce.