Zapraszamy na Konferencję Business Market 21.04.22 [ZAKOŃCZONE]

21 kwiecień 2022

15:00 - 21:00

Online

 

Prowadzisz firmę lub zastanawiasz się nad realizacją pomysłu na biznes? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Już 21.04.2022 r. (czwartek) odbędzie się II edycja ogólnopolskiej Konferencji Business Market. Weź udział w wydarzeniu w trybie stacjonarnym lub online i razem z nami zastanów się, jak budować i rozwijać elastyczny biznes – odporny na zmiany i turbulencje.

Najważniejsze informacje

  1. Dla kogo? Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematyką biznesową, które chcą być na bieżąco z wyzwaniami stojącymi przed właścicielami firm oraz są otwarte na wiedzę i doświadczenia praktyków.
  2. Gdzie? W wydarzeniu możesz wziąć udział stacjonarnie – w nowoczesnej przestrzeni ESPORT SPOT (ESPOT) w Elektrowni Powiśle, ul. Zajęcza 2a w Warszawie lub dołączyć do spotkania online.
  3. Kiedy? 21.04.2022 r., w godzinach 15:00–21:00. Zapraszamy do zapoznania się z Agendą oraz listą prelegentów i prelegentek: https://www.businessmarket.com.pl/#93.
  4. Jak się zapisać? Pobierz bezpłatny bilet: https://evenea.pl/pl/wydarzenie/businessmarket
    Uwaga – liczba miejsc stacjonarnych jest ograniczona do 150, nie przewidujemy natomiast ograniczenia miejsc w trybie online.

Dowiedz się więcej

Dlaczego warto się zapisać?

  • lepiej zrozumiesz wyzwania, z którymi mierzą się właściciele i pomysłodawcy biznesów,
  • poznasz dobre praktyki przedsiębiorców,
  • posłuchasz historii biznesów opartych na pasji,
  • nawiążesz wartościowe kontakty, które pomogą Ci tworzyć jeszcze lepsze projekty i zespoły.

Podczas konferencji będzie niepowtarzalna okazja poznania i posłuchania fantastycznych prelegentów. Wystąpią w kolejności: Piotr Baczyński, Leszek Pyrka, Agata Rogoń, Michał Pyka, Paulina Dobrowolska, Tomasz Palak, Kamil Spisak, Urszula Ośmiałowska, Anna Bieluń, Jakub Matyka, Piotr Wawrysiuk, Anna Ledwoń-Blacha, Natalia Stanińska i Nadia Harris.

 

Organizatorem spotkania jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Wiedzy Think!, partnerem głównym Fundacja Citi Handlowy im. L. Kronenberga. Konferencja finansowana ze środków Citi Foundation w ramach Programu Rozwoju Przedsiębiorczości.

Startujemy online 21.04.22 (czwartek), o godzinie 15.00 - 21.00.