Nasze działania

Anna Bichta – Prezeska Zarządu Fundacji Think! Absolwentka MBA Thames Valley University, EMCC Certyfikowany Coach, Reiss Motivation Profile Master Coach, trenerka, wykładowczyni, mentorka. W Fundacji Think! odpowiedzialna za nawiązywanie współpracy z partnerami, opracowywanie koncepcji projektów, kierowanie zespołami projektowymi, tworzenie merytorycznych treści na portale wiedzowe, szkolenia, konsultacje biznesowe, mentoring. Doświadczona menadżerka z ponad 20 letnim doświadczeniem w realizacji projektów dla sektora wyspecjalizowanych usług dla biznesu w obszarze doradztwa, badań i analiz rynku, sprzedaży usług, usprawnianiu procesów biznesowych dla sektorów: m.in. FMCG, edukacyjnego, telekomunikacyjnego, finansowego, motoryzacyjnego, budowlanego, wzornictwa przemysłowego.


Katarzyna GębalaKatarzyna Gębala – przedsiębiorca, menadżer z ponad 25 letnim doświadczeniem, prezes zarządu. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale pedagogicznym oraz studiów podyplomowych na wydziale zarządzania. Praktyk sprzedaży i zarządzania w branży FMCG z dużym doświadczeniem w budowaniu firmy od start-upu do kilkuset-osobowego zespołu, działającej na rynku polskim i w wielu krajach Europy, prowadzącej zarówno produkcję, jak i sprzedaż. W roku 2021 kierowana przez nią firma rodzinna pozyskała dużego inwestora branżowego i stała się częścią globalnej organizacji. Równolegle do standardowych obowiązków związanych z zarządzaniem intensywnie rosnącym biznesem ukończyła programy szkoleniowe z zakresu rozumienia mechanizmów zachowań grupowych i organizacyjnych, prowadzone przez Wszechnicę Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz IGO Consultancy Services Ltd w Londynie, UK.


Małgorzata Gęca – współzałożycielka Polskiego Stowarzyszenia Zero Waste, działającego na rzecz niemarnowania zasobów naturalnych, promującego zapobieganie powstawania niepotrzebnych odpadów oraz zmianę wzorców produkcji i konsumpcji w kierunku gospodarki obiegu zamkniętego. Autorka bloga Vademecum Zero Waste. Praktyk i ekspert, zawodowo zajmuje się edukacją ekologiczną i propagowaniem idei zero waste: działania i myślenia w ten sposób. Prowadzi warsztaty i prelekcje, podczas których dzieli się praktyczną wiedzą o tym, jak poruszać się w świecie, w którym jest mniej rzeczy, a więcej szczęścia, zdrowia, czasu i oszczędności.


Marcin Górzyński  przedsiębiorca, inwestor, menedżer, podróżnik i fotograf. W 1995 r. ukończył Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Pracując jako kierownik / dyrektor (Profile korporacyjne (Grupa DDB), Henkel i Philips), kontynuował kształcenie podyplomowe (studia doktoranckie) na Uniwersytecie Warszawskim na Wydziale Zarządzania. W 2000 roku założył Aquila Park Sp. z o.o. - firmę zajmującą się inwestycjami oraz budową hoteli i mieszkań. Obecnie zarządza grupą firm pod marką Aquila, w tym czterogwiazdkowym hotelem Holiday Inn Warszawa-Józefów oraz treningowym polem golfowym. Członek Young Presidents’ Organization - YPO (to największa globalna społeczność liderów biznesu przekonanych, że świat potrzebuje lepszych liderów). Założyciel i prezes (1991-1994) pierwszego w Polsce Rotaract Club Warsaw - młodzieżowej organizacji Rotary. Członek Rady Fundacji Instytutu Fotografii Fort - IFF oraz Stowarzyszenia Polskich Artystów Fotografików - ZPAF.


Dominik Goss – founder, CEO w INWEDO, który wierzy, że technologia jest po to, aby wspierać nas w życiu i w pracy, a w Inwedo dba o to, by tworzone przez firmę produkty cyfrowe realnie asystowały człowiekowi. Kończąc Google Leadership Academy, przekonał się, jak wielką przyjemność czerpie z praktykowania mądrego przywództwa, które rozumie jako dawanie innym uczestniczkom i uczestnikom przestrzeni i pomocy. Pochodzi z Łodzi i angażuje się w łódzką społeczność founderów i IT, m. in. kolacje Inicjatywy Łódzkich Firm IT, czy współorganizuje konferencje altWork.


Justyna Jakubczyk – trenerka biznesu, konsultantka i projektantka doświadczeń klientów. Szkoli firmy z Customer Experience Management, wykłada na kierunku CX w Akademii Leona Kozmińskiego. Wspiera przedsiębiorcze osoby w odWAŻNYCH marzeniach zawodowo-biznesowych. Od 6 lat aktywnie pozyskuje klientów biznesowych na LinkedIn dzięki wiadomościom prywatnym i Social Selling. W 2023 r. zdobyła 83 klientów na konferencję online w ciągu miesiąca dzięki 3 postom i automatyzacji. Rozwija spółkę CX House, której sprzedaż w 90% jest oparta na LinkedIn. Współpracowała z IKEA, mBank, Deloitte, wakacje.pl, Axa Ubezpieczenia, Credit Agricole, mLeasing, Komisja Nadzoru Finansowego, Comarch Healthcare, Archicom. A wszystkie te współprace były możliwe dzięki marce eksperckiej na LinkedIn i dobrze opracowanej strategii sprzedaży B2B. Jej pasją jest taniec – dancehall i bachata oraz surfing i kitesurfing. Uwielbia workation i realizuje zlecenia online, pracując i podróżując m.in. po Portugalii, Maroko, Grecji, Sycylii, Albanii, Irlandii.


Julita Jaworska La Mantia – przedsiębiorczyni od 25 roku życia, od 2009 roku w sektorze usług i produkcji spożywczej. Producentka niszowych lodów konfekcjonowanych, odkrywająca nowe trendy dzięki doświadczeniu i intuicji prawdziwego badacza z pasją. Odpowiedzialna w firmie Mastro Lucibello za jakość, rozwój i wprowadzanie nowych produktów, jak też za zarządzanie zespołem. Absolwentka komunikacji społecznej na szwajcarskim Uniwersytecie w Lugano. Specjalizuje się w szkoleniach, mental coachingu. Pracuje ze start-upami, firmami rzemieślniczymi, jak też z różnorodnymi placówkami i organizacjami. Badacz nowych dróg biznesowych.


Marcin Kowalski – Absolwent Politechniki Łódzkiej na wydziale Elektrotechniki i Elektroniki. Absolwent podyplomowych studiów zarządzania na SWPS w Warszawie. Ma 20-letnie doświadczenie w pracy dla dużych klientów z sektora finansowego i telekomunikacyjnego. CTO w GFT Poland, gdzie odpowiada za technologiczną strategię organizacji i strategię Go-To-Market. Zarządza kilkudziesięcioosobowym zespołem kluczowych ekspertów dziedzinowych.  Specjalizuje się w usługach IT dla rynków finansowych, transformacji cyfrowej, migracji do chmury, strategii zarządzania danymi i w zastosowaniach sztucznej inteligencji. Ma doświadczenie w programach mentoringowych zarówno jako mentor, jak i mentee. Stawia na strategię, odpowiedzialność i mierzalne efekty. Poza biurem Marcin zajmuje się grą na perkusji i fotografią, jest tatą 7-latka. 


Anna Ledwoń-Blacha – Co-founder & Creative Director w agencji More Bananas oraz co-founder i główna organizatorka CRASH Mondays. Product marketing manager w startupie alloweat. Zafascynowana człowiekiem i jego emocjami oraz psychologicznym podejściem do marketingu. Trenerka w zakresie mediów społecznościowych, digital marketingu, strategii i customer experience. Z marketingiem związana od 11 lat, od 6 lat dzieli się wiedzą podczas szkoleń, kursów i warsztatów. Szkoliła w agencji Socjomania, obecnie jest trenerką w IAB Polska. Na sali szkoleniowej spędziła już ponad 2000 godzin. Wykładowczyni studiów podyplomowych na Akademii Górniczo-Hutniczej, WSB w Gdańsku, Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu. Współautorka kilku kursów e-learningowych. Współtworzyła kampanie dla Akcja Menstruacja oraz Polskie Stowarzyszenie Zero Waste. Pracowała z takimi klientami jak: Pandora, Akamai, Venezia, Capgemini, PKL, DKMS, InPost, Pracuj.pl, eurobank, Zooksy, Hines, Nordea, mBank czy Lufthansa Global Services. Posiada międzynarodowy certyfikat DIMAQ PROFESSIONAL potwierdzający wiedzę i doświadczenie z zakresu digital marketingu. Zwyciężczyni jednej z edycji sprawny.marketing oraz ambasadorka Małopolskiego Festiwalu Innowacji. 


Sofia Lelakowska – ekspertka w dziedzinie rozwoju biznesu i transformacji. Od wielu lat rozwija i skutecznie wdraża strategie innowacji i zrównoważonego rozwoju. Uznana praktyczka optymalizacji portfolio, kategorii oraz procesów rozwoju innowacji i nowych produktów.
Doradza firmom w sytuacji zmiany: od wdrożenia nowej strategii rozwoju biznesu, rozwijanie nowych modeli biznesowych obiegu zamkniętego (GOZ), strategię marketingu, przez optymalizację wewnętrznych procesów aż po głęboką restrukturyzację asortymentu, kategorii czy też kompleksowe wdrożenia innowacji cyrkularnych. Dzieli się zdobytym doświadczeniami w projektach korporacyjnych, projektach ESG z małymi i średnimi firmami czy startapami w branżach: FMCG, Retail, Tech oraz Consumer Health Care. Warto wymienić wdrożenia dla Deloitte, Avon, Mars, Sanofi, Henkel, Unilever, Procter & Gamble oraz Metro Group, Makro Cash & Carry jak i Cyfra +, TikTok, CD Project, Blizzard, Activision, Saatchi & Saatchi. Prowadzi międzynarodowe projekty dla startupów wspierające innowacyjność, projekty ESG i przedsiębiorczość kobiet np.: z UN Women, Women Start-up Competition, Impact4Her oraz dla Avon Natura &Co Group. Działając w programach mentorskich, inspiruje i dzieli się swoim doświadczeniem z zespołami w Polsce, ale też na wszystkich kontynentach. Uważa, że prawdziwe zrozumienie klienta, jego potrzeb, oczekiwań i dążeń jest kluczowe w rozwoju produktów i działalności firm. Jako promotorka modelu szerokiej współpracy biznesowej, partnerstwa dla SDG i Aliansów Strategicznych, każdego dnia wspiera zrównoważony rozwój, łącząc w nowe innowacyjne rozwiązania doświadczenia i ekspertyzy z różnych branż, dziedzin czy firm.


 

Igor Noremberg – jako Strategy Manager odpowiada za realizację strategii w firmie UNIQA. Pasjonat startupów, innowacyjnych technologii oraz zarządzania przez strategię. Konsultant biznesowy i kierownik projektu z doświadczeniem w realizacji projektów strategicznych dla branży energetycznej i finansowej. Projektował i wdrażał procesy badawczo-rozwojowe, w tym metodykę portfelowego zarządzania innowacyjnymi projektami oraz realizował audyty innowacyjności w przedsiębiorstwach. Koordynował proces scoutingu w Programie PilotMaker Elektro ScaleUp, odpowiadając za zidentyfikowanie ponad 120 startupów w obszarze elektromobilności. Rozwijał proces zarządzania innowacjami w branży bankowości, przewodząc zespołowi odpowiedzialnemu za budowanie relacji z fintechami. Praktyk akademicki, z doświadczeniem w prowadzeniu warsztatów projektowych z metodyki Lean Startup na Politechnice Warszawskiej oraz w Akademii Leona Koźmińskiego. Mentor oraz doradca startupów.


Tomasz Poniński – Doświadczony Business Developer w branżach technologicznych. Współzałożyciel i Managing Partner w Montis Capital VC. Członek Rady Doradczej przy Prezesie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. W 2008 roku założył Orenore, spółkę inwestycyjną tworzącą grupę kapitałową działającą w obszarach life science/biotechnologii oraz energii odnawialnej. Był członkiem rad nadzorczych kilku spółek giełdowych. Założył i rozwinął szereg firm technologicznych, z których niektóre są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie (Adiuvo SA, AirWayMedixs, Cambridge Chocolate Technologies). Był Członkiem komitetu inwestycyjnego programu European Innovation Council (EIC) Horizon 2020. 



 Grzegorz Skibiński – Senior HR Operations Manager w Fujitsu Technology Solutions, współzałożyciel think tanku HR Influencers, członek Executive Education Advisory Board na Akademii Leona Koźmińskiego oraz Prezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Mentoringu. Kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach menedżerskich, zbudowane na pracy zarówno w administracji rządowej, jak i firmach wdrożeniowych z branży IT oraz globalnych korporacjach. Realizował wiele projektów z zakresu zarządzania ludźmi, a także wdrożeń systemów informatycznych w tym również w okresie fuzji banków. Lider licznych projektów Wolontariatu oraz propagator idei CSR’u. Czynnie wspiera Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu oraz Fundację im. Leopolda Kronenberga.


Katarzyna Stochaj – specjalista w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego oraz prawa pracy. Posiada ponad 20 letnie doświadczenie jako radca prawny świadcząc obsługę prawną zarówno w ramach stosunku pracy, jak i w ramach prowadzonej samodzielnie przez ponad 10 lat Kancelarii Prawnej. Na przestrzeni swojej kariery zawodowej zajmowała się kompleksową obsługą prawną zarówno podmiotów gospodarczych, w tym spółek, jak i instytucji rządowych i samorządowych, obejmując szerokie spektrum spraw towarzyszących działalności tych podmiotów, począwszy od spraw organizacyjnych, poprzez sprawy bieżące, pracownicze, zawieranie różnego typu umów oraz zastępstwo procesowe. Uczestniczyła również czynnie w procesach tworzenia różnych form podmiotów gospodarczych oraz w ich przekształceniach. Szczególnym obszarem aktywności jest proces negocjacji, tworzenia i zawierania umów regulujących zasady współpracy partnerów biznesowych.


Marta Sulimowicz – przedsiębiorca, menadżer z ponad 20 letnim doświadczeniem, dyrektor finansowy. Ekspert z zakresu sprzedaży, zakupów oraz administracji publicznej. Absolwentka Akademii Leona Koźmińskiego na wydziale zarządzania, marketingu, psychologii ekonomicznej, studiów doktoranckich na Wydziale Ekonomii w Instytucie Pracy i Spraw Społecznych w Warszawie oraz studiów podyplomowych na wydziale rachunkowości i zarządzania finansami w jednostkach sektora finansów publicznych w Akademii Leona Koźmińskiego, Podatki i prawo podatkowe na Wydziale Prawa i Administracji UW; Administracja w Centrum Studiów Samorządu Terytorialnego i Rozwoju Lokalnego UW oraz Menadżer jakości w Akademii Leona Koźmińskiego. Prywatnie lubi czytać książki biograficzne i psychologiczne, jej pasją są podróże i gotowanie. 


Magdalena Sułek-Domańska – ekspert w obszarze komunikacji i zrównoważonego rozwoju; posiada bogate doświadczenie w pracy w komunikacji (korporacyjna, lokalna, wewnętrzna, konsultacje społeczne, sytuacje kryzysowe), które zdobywała w firmach z branży B2B, FMCG, NGO. Zajmowała się komunikacją w PwC, Stowarzyszeniu Przyjaciół Integracji, agendzie ONZ ds. Rozwoju, Danone i ENERIS (największej polskiej firmie ochrony środowiska). Równocześnie przez lata rozwijała swoje umiejętności w obszarze ESG, od prowadzenia projektów społecznych, po rozwijanie działań z zakresu edukacji ekologicznej czy gospodarki obiegu zamkniętego, po raportowanie niefinansowe w standardach krajowych i międzynarodowych. Tworzyła międzysektorowe inicjatywy tj. Koalicja 5 frakcji (5frakcji.pl), Koalicja BHP (koalicjabhp.pl) rozwiązania z obszaru innowacji społecznych.Dzięki kreatywności, zdolnościom organizacyjnym i zaangażowaniu, realizowane przez nią działania odznaczają się wysoką skutecznością i efektywnością. Facylitator społeczny, ceni pracę z ludźmi i możliwość dialogu, wierzy w efekt synergii.


Inga Tymińska – przedsiębiorca, współzałożycielka i inicjatorka firmy EduBroker Sp. z o.o., której misją jest promowanie na polskim rynku wysokiej jakości usług szkoleniowych. Jako Prezes Zarządu kieruje ponad 20-osobowym zespołem – zarządza pracą działu doradców szkoleniowych, tworzy plany rozwojowe firmy oraz dba o kontakt z kluczowymi klientami i partnerami. Ekspertka w zakresie doradztwa szkoleniowego, metodyki szkoleń, współtwórczyni ścieżki karier. Pomaga w doborze sprawdzonych oferentów usług HR. Specjalizuje się w przygotowaniu koncepcyjnym i prowadzeniu projektów o charakterze wieloetapowym i projektowym, wymagającym ścisłej współpracy z firmą klienta. Wdraża procesy i rozwiązania. Jako reprezentantka firmy brała udział w prelekcjach poświęconych rynkowi szkoleń. W tym roku została uhonorowana tytułem Lidera profesjonalnego doradztwa na rynku szkoleń w konkursie Polish Businesswoman Awards.


Ewa Trzcińska - Ekspertka w dziedzinie zarządzania z wieloletnim doświadczeniem menedżerskim, Executive & Team coach / Mentorka / Przedsiębiorczyni. Łączy kompetencje coacha i mentora z blisko 30 letnim doświadczeniem współzarządzania rodzinną firmą produkcyjną, należącą do francuskiej grupy kapitałowej. Zna i rozumie nie tylko procesy
sprzedażowe i analityczne, ale także produkcyjne. Zna także i rozumie wyzwania firm rodzinnych,plusy i minusa łączenia relacji osobistych i zawodowych, a także trudności procesu sukcesji. Założycielka Centrum Rozwoju Biznesu, gdzie z pasją, dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w obszarze zarządzania. Mentorka w Fundacja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet oraz Fundacja Liderek Biznesu. Absolwentka Uniwersytetu SWPS na kierunku Zarządzanie i Przywództwo oraz Wydziału Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła Szkołę Mentorów Biznesu na poziomie Mentor Practitioner. Pasjonatka jazdy konnej i narciarstwa.


Izabella Woźnicka – adwokat WP LAW KANCELARIA PRAWNA WOŹNICCY & PARTNERS, mentor, szkoleniowiec. Specjalizuje się w postępowaniach sądowych z zakresu prawa gospodarczego, cywilnego, w tym w skomplikowanych procesach odszkodowawczych, reprezentuje również Klientów w postępowaniach ekstradycyjnych i deportacyjnych. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi podmiotów gospodarczych. Wspiera Startup’y, doradza stowarzyszeniom oraz fundacjom. Doradza klientom w zakresie organizowania działalności gospodarczej, przeprowadzając dla nich audyty, tworząc schematy działania oraz wdrażając procedury dla ich prawidłowego funkcjonowania.


Krystyna Zduńska  liderka, mentorka i coach. Z wykształcenia ekonomistka, finansistka i menadżerka. Doświadczenie zdobywała jako audytor w EY, posiada kwalifikacje ACCA i licencję Biegłego Rewidenta. Większość zawodowego życia pełniła rolę Dyrektora Finansowego/CFO. W randze Prokurenta lub Członka Zarządu nadzorowała interdyscyplinarne projekty rozwojowe i zarządzała zmianą. W międzynarodowym środowisku przez blisko 3 dekady budowała zespoły i motywowała do rozwoju. Wdrażała strategie uzdrawiające i rozwijające organizacje, głównie w sektorze handlu detalicznego (branże takie jak farmacja, spożywcze covenience, technologie i elektronika), które przynosiły wielokrotną poprawę zyskowności i rosnące obroty. Fascynuje ją przebudowa procesów, wdrażanie usprawnień, które dają świeży wiatr w żagle organizacjom. Interesuje ją mentoring biznesowy i life coaching. Ta pasja zaowocowała certyfikatem EMCC mentora i coacha praktyka. Matka dwójki nastolatków i wciąż zakochana żona. Kocha ludzi i dobrą zabawę: tańce, narty, sporty wodne… i podróże.