Inspiratornia

Czy wiesz, jak rozwiązania chmurowe będą wpływać na biznes i doświadczenia indywidualnych użytkowników? Spotkaj się z ekspertami od chmury i zyskaj pomysły na wykorzystanie jej w swojej firmie.

Już 16.02.2021 (wtorek) o godz. 16.00 zapraszamy w imieniu Organizatorów na spotkanie online, podczas którego poruszony zostanie temat… chmury! 

Czy wiesz, że tylko w ciągu najbliższej dekady 80% firm będzie korzystać z chmury obliczeniowej? Jak rozwój rozwiązań chmurowych zmieni funkcjonowanie biznesu i doświadczenia indywidualnych użytkowników? W jaki sposób najlepiej wykorzystać szanse, które niosą za sobą te rozwiązania? Te i podobne zagadnienia poruszą specjaliści Citi i Citi Handlowy: 

- Kama Jaworska – inżynier chmurowy,

- Katarzyna Woźniczak – automatyzuje z głową w chmurach,

- Jarosław Kwiecień – specjalista od futurystycznych rozwiązań, 

- Tomasz Ryderowicz – bujający w obłokach,

- Piotr Mikołajczak – spec od innowacji.

Tematyka spotkania:

  • „Świat bez serwerów” - Co to jest chmura i co za nią stoi, o tym jak zasoby obliczeniowe i pamięć stały się nieograniczone i dostępne od zaraz;
  • Nowe modele wytwarzania i wdrażania oprogramowania - programowanie funkcyjne, mikroserwisy, distributed computing, czyli niegraniczona skalowalność dzięki „oddzieleniu” oprogramowania od serwerów;
  • „Everything-as-Code” - wstęp do całkowitej automatyzacji. 

Link do zapisów:

https://womenintechsummit.pl/form/vebhknu0xd 

Szczegóły spotkania: 

Data: 16.02.2021

Godz. 16.00

Czas trwania: 1h + 30 min Q&A

Organizatorem wydarzenia jest Citi i Citi Handlowy.