Szkolenia i Konsultacje 4.PRP - Rejestracja

Zgłaszasz się do Programu Rozwoju Przedsiębiorczości (PRP).

• Program prowadzony jest przez praktyków biznesu. Zajęcia odbywają się w formule online. Dzięki uczestnictwu rozwiniesz własną firmę i będziesz miał/a możliwość współtworzenia społeczności przedsiębiorczych osób. Zyskujesz także dostęp do konsultacji i wydarzeń z udziałem interesujących osób ze świata biznesu.
  • Udzielone odpowiedzi są poufne i zostaną wykorzystane wyłącznie do celów związanych z rekrutacją i realizacją PRP

Program jest skierowany do osób urodzonych w latach 1984 - 2003.

Wprowadź poprawny adres e-mail

Wybór terminów jest wymagany

Możesz zaznaczyć więcej niż jedno

To pole jest wymagane

Dla uczestników szkoleń dostępne będą grupowe konsultacje prowadzone przez trenerów. Po każdym z sześciu warsztatów odbędą się dwa spotkania 2-godzinne. O szczegółach będziemy informować indywidualnie.