Ostatnie miesiące obfitowały w audycje radiowe i podcasty, w których Fundacja Think! miała przyjemność występować i opowiadać m.in. o Programie Rozwoju Przedsiębiorczości. Tematy tylko świeżutkie i gorące! Polecamy!

Dlaczego mentoring?

Dlaczego tak mocno stawiamy na mentorów w Programie Rozwoju Przedsiębiorczości? Kim są mentorki i mentorzy oraz na czym polega udzielane przez nich wsparcie?

• Posłuchaj Anny Bichty, prezeski Fundacji Think, która opowiada o tym modelu wsparcia w Radiu Dla Ciebie podczas audycji POPOŁUDNIE RADIA DLA CIEBIE z dnia 22.09.2022 r. Zajrzyj tutaj.
  • Wskocz też do Radia Eska Rock, gdzie Anna Bichta i Marcin Górzyńskiego – doświadczony przedsiębiorca i inwestor, jeden z mentorów w Programie – rozmawiająo roli mentora i korzyściach mentoringu. Audycja Drogowskazy z dnia 30.09.2022 r. Posłuchaj tutaj.

Czy zmieniamy nawyki zakupowe?

W jaki sposób inflacja wpłynęła na nasze zachowania zakupowe? Podczas zimowej audycji dr Katarzyna Sekścińska przytoczyła najciekawsze wyniki z badania dotyczącego zachowań konsumenckich Polek i Polaków w czasie inflacji przeprowadzonego przez naszą Fundację współpracy z Fundacją Citi Handlowy im. L. Kronenberga oraz Wydziałem Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Przy okazji poradziła, jak planować świąteczne wydatki, by nie martwić się o o przekroczone limity na koncie, a cieszyć się Gwiazdką. Polskie Radio – Czwórka, audycja Pierwsze słyszę z dnia 20.12.2022. Posłuchaj tutaj.

Co wiemy o aspiracjach młodych?

Co jest największą motywacją zawodową młodych Polek i Polaków? Widzą siebie jako założycieli swoich biznesów czy wolą pracować u kogoś? Co dodaje im sił, a co stanowi największe wyzwanie? Nasza fundacja przeprowadziła na ten temat badanie we współpracy z Centrum Psychologii Ekonomicznej i Badań Decyzji Akademii Leona Koźmińskiego oraz Fundacją Citi Handlowy im. L. Kronenberga, o którym podczas audycji opowiada jego autor – dr Artur Domurat. Radio Eska Rock, audycja Drogowskazy z dnia 17.03.2023. Posłuchaj tutaj.