Zgłoś się

24 listopad 2018

24.11.2018 - 15.12.2018

ul. Cukrowa 8, Szczecin

Zapraszamy na 2 bezpłatne warsztaty biznesowe w Szczecinie :

Sprzedaż bez tajemnic - 24.11.2018 (sobota), 10.00 - 18.00

Budżet pod lupą - 15.12.2018 (sobota), 10.00 - 18.00

Wypełniając formularz rejestracyjny zgłaszasz swoje zainteresowanie udziałem w dwóch wymienionych warsztatach.

ZAPISZ SIĘ

Program, uniwersalny dla każdego typu biznesu i branży. Warsztaty są opracowane i prowadzone przez praktyków. Podczas zajęć wykorzystywane są aktywne formy angażowania uczestników.
Udział w Programie pozwoli współtworzyć aktywną społeczność młodych przedsiębiorców współpracujących ze sobą i inspirujących się wzajemnie do działania.

DLA KOGO:

osoby, w wieku 18-30 lat, które planują lub są na wczesnym etapie rozwijania własnej działalności gospodarczej,  w formie jednoosobowej działalności lub spółki.

Dlaczego warto wziąć udział:

Podczas warsztatów biznesowych:

• Zdobędziesz wiedzę i umiejętności przydatne do prowadzenia i rozwijania własnego biznesu
  • Uzyskasz know-how prowadzenia i rozwijania firmy podany przez praktyków biznesu.
  • Zabezpieczysz się przed podjęciem błędnych decyzji.
  • Poznasz innych młodych ludzi, którzy podobnie myślą i poszukują inspiracji do działania.

PLAN

24.11.2018 (sobota) 10.00 – 18.00, Sprzedaż bez tajemnic

15.12.2018 (sobota) 10.00 - 18.00 Budżet pod lupą

Zapoznaj się z warunkami uczestnictwa.

MIEJSCE:

ul. Cukrowa 8, Szczecin

ZAPISZ SIĘ

Uczestnicy otrzymają certyfikaty uczestnictwa w Programie na drugich zajęciach.

Dane organizatora:
Fundacja THINK!
tel. 22-642 22 40 lub 609 084 465
www.think.org.pl

Partnerami akcji społecznej "Tydzień dla Oszczędzania" są: Citi Handlowy i Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, Związek Banków Polskich, Centrum Prawa Bankowego i Informacji, Uniwersytet Szczeciński – Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług.