Zgłoś się

17 listopad 2018

17.12.2018 - 12.01.2019

Katowice, ul. Kopernika 26

Zapraszamy na 2 bezpłatne warsztaty biznesowe w Katowicach.

Zobacz, co i kiedy planujemy dla Was:

Sprzedaż bez tajemnic - 17.11.2018

Bądź mistrzem marketingu! - 12.01.2019

Wypełniając formularz rejestracyjny zgłaszasz swoje zainteresowanie udziałem w dwóch wymienionych wyżej warsztatach.

ZAPISZ SIĘ

Program, uniwersalny dla każdego typu biznesu i branży, skupia kluczowe zagadnienia pomocne w rozwijaniu biznesu. Zajęcia są opracowane i prowadzone przez praktyków. Podczas zajęć wykorzystywane są aktywne formy angażowania uczestników.
Udział w Programie pozwoli nawiązać kontakty biznesowe i zbudować relacje między uczestnikami. A także współtworzyć aktywną społeczność młodych przedsiębiorców współpracujących ze sobą i inspirujących się wzajemnie do działania.

DLA KOGO:

osoby, w wieku 18-30 lat, które planują uruchomienie (w ciągu najbliższych 6 miesięcy) lub są na wczesnym etapie rozwijania własnej działalności zarobkowej w formie: działalności gospodarczej lub działalności społecznej np. stowarzyszenia, fundacji.

Dlaczego warto wziąć udział:

Podczas warsztatów biznesowych:

• Zdobędziesz wiedzę i umiejętności przydatne do prowadzenia i rozwijania własnego biznesu
  • Uzyskasz know-how prowadzenia i rozwijania firmy podany przez praktyków biznesu.
  • Zabezpieczysz się przed podjęciem błędnych decyzji.
  • Poznasz innych młodych ludzi, którzy podobnie myślą i poszukują inspiracji do działania.

PLAN

17.11.2018 (sobota) 9.30 – 17.30, Sprzedaż bez tajemnic

12.01.2019 (sobota) 9.30 – 17.30, Bądź mistrzem marketingu!

Zapoznaj się z warunkami uczestnictwa.

MIEJSCE:

Biurowiec INFOSYSTEM

ul. Kopernika 26, sala nr 507

Katowice

ZAPISZ SIĘ

Uczestnicy otrzymają certyfikaty uczestnictwa w Programie na drugich zajęciach.

Dane organizatora:
Fundacja THINK!
tel. 22-642 22 40 lub 609 084 465
www.think.org.pl

Partnerami akcji społecznej "Tydzień dla Oszczędzania" są: Citi Handlowy i Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, Związek Banków Polskich, Centrum Prawa Bankowego i Informacji, Uniwersytet Szczeciński – Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług.