Zgłoś się

09 czerwiec 2018

ul. Brożka 4, Warszawa

Fundacja THINK! zaprasza młodych przedsiębiorców w wieku 18-30 lat na bezpłatny warsztat pt. FOCUS NA KLIENTA prowadzony przez praktyka z wieloletnim doświadczeniem.

Miejsce i termin:

ul. Brożka 4 w Warszawie, 09.06.2018 (sobota) g. 10:00-18:00

Podczas warsztatów:

• Dowiesz się jak pozyskać klientów i skutecznie sprzedawać.
  • Rozwiniesz umiejętności wyznaczania celów sprzedażowych i konstruowania planu sprzedażowego.
  • Poznasz zasady tworzenia oferty handlowej w języku korzyści dla klienta.
  • Rozwiniesz umiejętność dopasowania argumentacji handlowej do różnych typów klienta.
  • Weźmiesz udział w ćwiczeniach, dzięki którym rozwiniesz umiejętności prezentacyjne.
  • Przekonasz się, że prowadzenie rozmów sprzedażowych może dostarczać Ci dużo satysfakcji
  • Zyskasz wsparcie swoich rówieśników i inspiracje do dalszego rozwoju.
  • Wzmocnisz swoją motywację do wdrożenia przedsięwzięcia w życie

Wartością dodaną warsztatów jest to, że uczestnicy, którzy są najbliżej realizacji swojego pomysłu będą mieli możliwość skonsultowania go z gronem ekspertów.

Agenda

10.00 -10.30  wprowadzenie i rozgrzewka
10.30 - 13.30 Analiza i opracowanie planu sprzedaży, praca w zespołach
13.30 - 14.00 obiad
14.00-18.00 ciąg dalszy prac, prezentacja wniosków z prac zespołów.

Krótsze przerwy organizowane w miarę potrzeb :)

Pobierz szczegółowy opis szkolenia

Zapoznaj się z warunkami uczestnictwa.

Aby wziąć udział w warsztatach

W związku z tym, że warsztaty są adresowane do osób, które są zdecydowane rozpocząć działalność gospodarczą - uczestnicy aplikujący do udziału w szkoleniu proszeni są o wypełnienie kwestionariusza rejestracyjnego na warsztaty oraz opisanie swojego pomysłu na działalność.

Link: Rejestracja na warsztaty

Liczba miejsc ograniczona: 25 osób na warsztat.

Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o udziale w szkoleniu.

Dane organizatora:
Fundacja THINK!
tel. 22-642 22 40 lub 609 084 465
www.think.org.pl

Partnerami akcji społecznej "Tydzień dla Oszczędzania" są: Citi Handlowy i Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, Związek Banków Polskich, Centrum Prawa Bankowego i Informacji, Uniwersytet Szczeciński – Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług.