Zgłoś się

21 kwiecień 2018

ul. Opolska 22, Katowice

Jeśli masz pomysł na biznes, zdecydowałeś się rozpocząć własną działalność gospodarczą i jesteś w wieku 18-30 lat - Fundacja THINK! zaprasza Cię na warsztaty, podczas których, rozwiniesz  umiejętności dotyczące planowania finansów własnego biznesu.  Warsztaty są prowadzone przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem i są bezpłatne.

Miejsce i termin:

ul. Opolska 22, Katowice, 21.04.2018 (sobota) g. 10:00-18:00

Podczas warsztatów:

• Poznasz cel i rolę budżetu jako narzędzia zarządzania firmą.

• Dowiesz się w jaki sposób dokonać wyboru formy prawnej i podatkowej dla działalności gospodarczej.

• Poznasz podstawowe źródła finansowania działalności.

• Zyskasz wsparcie swoich rówieśników i inspiracje do dalszego rozwoju.

• Wzmocnisz swoją motywację do wdrożenia przedsięwzięcia w życie.

Wartością dodaną warsztatów jest to, że uczestnicy, którzy są najbliżej realizacji swojego pomysłu będą mieli możliwość skonsultowania go z gronem ekspertów.

Agenda

10.00 -10.30  wprowadzenie i rozgrzewka
10.30 - 13.30 praca w zespołach przy wykorzystaniu case-study
13.30 - 14.00 obiad
14.00-18.00 ciąg dalszy prac, prezentacja wniosków z prac zespołów.
Krótsze przerwy organizowane w miarę potrzeb :)

Pobierz szczegółowy opis szkolenia

Zapoznaj się z warunkami uczestnictwa.

Aby wziąć udział w warsztatach

W związku z tym, że warsztaty są adresowane do osób, które są zdecydowane rozpocząć działalność gospodarczą - uczestnicy aplikujący do udziału w szkoleniu proszeni są o wypełnienie kwestionariusza rejestracyjnego na warsztaty oraz opisanie swojego pomysłu na działalność.

Link: Rejestracja na warsztaty

Przebieg warsztatów

Warsztaty są zaplanowane na 8 godzin pracy. Formularz rejestracji na warsztat dostępny jest  tutaj.

Liczba miejsc ograniczona: 25 osób na warsztat.

Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o udziale w szkoleniu.

Dane organizatora:
Fundacja THINK!
tel. 22-642 22 40 lub 609 084 465
www.think.org.pl

Partnerami akcji społecznej "Tydzień dla Oszczędzania" są: Citi Handlowy i Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, Związek Banków Polskich, Centrum Prawa Bankowego i Informacji, Uniwersytet Szczeciński – Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług.