14.04.2018

ul. Smocza 3, Spółdzielnia Socjalna Wola, Warszawa

Jeśli masz pomysł na biznes, zdecydowałeś się rozpocząć własną działalność gospodarczą i jesteś w wieku 18-30 lat - Fundacja THINK! zaprasza Cię na warsztaty, podczas których rozwiniesz  umiejętności budowania unikalnej propozycji własnego biznesu na tle konkurencji.  Warsztaty są prowadzone przez praktyków z wieloletnim doświadczeniem i są bezpłatne.

Miejsce i termin:

ul. Smocza 3 w Warszawie (Spółdzielnia Socjalna Wola), 14.04.2018 (sobota) g. 10:00-18:00

Podczas warsztatów:

• Zapoznasz się z ciekawymi praktykami wykorzystywania USP produktów.

• Przekonasz się, że w marketingu nie warto wierzyć w przekonania.

• Dowiesz się jak opisywać, komunikować i promować biznes wśród klientów i partnerów biznesowych.

• Nauczysz się jak opracować i wykorzystywać mocne strony produktu w komunikacji z rynkiem.

• Poznasz praktyczne metody budowania podstaw strategii komunikacji

• Zyskasz wsparcie swoich rówieśników i inspiracje do dalszego rozwoju

• Wzmocnisz swoją motywację do wdrożenia przedsięwzięcia w życie

Wartością dodaną warsztatów jest to, że uczestnicy, którzy są najbliżej realizacji swojego pomysłu będą mieli możliwość skonsultowania go z gronem ekspertów.

Agenda

10.00 -10.30  wprowadzenie i rozgrzewka
10.30 - 13.30 USP - podstawy, praca w zespołach przy wykorzystaniu case study
13.30 - 14.00 obiad
14.00-18.00 ciąg dalszy prac, prezentacja wniosków z prac zespołów.
Krótsze przerwy organizowane w miarę potrzeb :)

Pobierz szczegółowy opis szkolenia

Zapoznaj się z warunkami uczestnictwa.

Aby wziąć udział w warsztatach

W związku z tym, że warsztaty są adresowane do osób, które są zdecydowane rozpocząć działalność gospodarczą - uczestnicy aplikujący do udziału w szkoleniu proszeni są o wypełnienie kwestionariusza rejestracyjnego na warsztaty oraz opisanie swojego pomysłu na działalność.

Link: Rejestracja na warsztaty

Przebieg warsztatów

Warsztaty są zaplanowane na 8 godzin pracy. Formularz rejestracji na warsztat dostępny jest  tutaj.

Liczba miejsc ograniczona: 25 osób na warsztat. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc osoba może uczestniczyć tylko w jednym warsztacie aktualnej edycji Programu.

Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o udziale w szkoleniu.

Dane organizatora:
Fundacja THINK!
tel. 22-642 22 40 lub 609 084 465
www.think.org.pl

Partnerami akcji społecznej "Tydzień dla Oszczędzania" są: Citi Handlowy i Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, Związek Banków Polskich, Centrum Prawa Bankowego i Informacji, Uniwersytet Szczeciński – Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług.