Klauzula informacyjna - newsletter

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:
 
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Think! z siedzibą w Warszawie, ul. J. Brożka 4, 01-442 Warszawa.
 2. Będziemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w celu przesyłania wiadomości z portalu Rozwijamy.edu.pl (Newslettera, informacji i ogłoszeń o działaniach prowadzonych w ramach Programu Rozwoju Przedsiębiorczości).
 3. Pana/Pani dane osobowe będziemy przechowywać przez okres istnienia portalu Rozwijamy.edu.pl lub do momentu cofnięcia zgody na otrzymywanie wiadomości z portalu Rozwijamy.edu.pl.
 4. Posiada Pani/Pan prawo do:
  1. żądania od administratora dostępu do danych osobowych,
  2. sprostowania danych osobowych,
  3. usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
  4. wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych,
  5. przenoszenia danych.
 5. Posiada Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie przez wysłanie maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 7. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.