Świetne wystąpienie przed kamerą. 11.01.22

11 styczeń 2022

18:00 - 19:00

Online

Dowiedz się, jak występować przed kamerą i wykorzystać video do rozwoju biznesu.

Funkcjonowanie w biznesie wymaga umiejętności autoprezentacji, wystąpień, opowiadania o swojej firmie. W obecnej chwili większość tego typu działań przenieśliśmy do sieci. Rozwój internetu i social mediów wymuszają na przedsiębiorcach rozwijanie kompetencji tworzenia wideo, także ze swoim udziałem. Wystąpienie przed kamerą wymaga poznania zasad, które pomogą Ci świadomie wpływać na widza.

 Podczas webinaru dowiesz się:

  • Co to jest autoprezentacja medialna,
  • Jakie są zasady wystąpień przed kamerą,
  • Jak z tremy zrobić atut i poradzić sobie ze stresem,
  • Na czym opiera się charyzmatyczne przemówienie i jak wypracować swoją charyzmę w wystąpieniach przed kamerą,
  • Jak przyciągnąć i utrzymać uwagę widza,
  • Jak przygotować się do nagrań.

 

Webinarium odbędzie się 11.01.2022 (wtorek), godz. 18.00 - 19.00. Odbywa się w ramach ścieżki #Rozwiń biznes - zapraszamy do rejestracji poprzez FORMULARZ do 15.12.21.

O prowadzącej:

Sylwia Dąbrowska - zajmuje się content video marketingiem z naciskiem na strategiczne wykorzystanie video do budowania marki osobistej i rozwoju biznesu. Z jej wsparcia skorzystało do tej pory ponad 800 osób. Uczy pracy z i przed kamerą, budowania wizerunku, autoprezentacji medialnej. Pokazuje jak tworzyć świetne nagrania sprzętem, który już masz. Poza działaniami online i pracą z kamerą przygotowuje ludzi do wystąpień na scenie i realizuje produkcje video. Poprzez swoje live’y, video, artykuły na blogu i kursy online pokazuje, jak lepiej prezentować się przed kamerą, doskonalić swój głos i angażować widzów. Od 2017 roku tworzy markę Teacherka.pl.