Freelancer czy spółka? 15.12.21 [ZAKOŃCZONE]

15 grudzień 2021

Jednoosobowa działalność czy spółka - w jaki sposób będziesz działać na rynku?

Start własnej firmy wiąże się z wyborem formy prawnej prowadzonej działalności gospodarczej. Jest to ważna decyzja ponieważ poszczególne formy prawne niosą za sobą różne konsekwencje m.in. podatkowe, proceduralne, związane z odpowiedzialnością majątkową właściciela firmy.

Podczas webinaru dowiesz się:

• jakie formy działalności są dopuszczalne w Polsce,
  • o ograniczeniach i możliwościach różnych form,
  • jak można działać - freelancer czy spółka?,
  • o zakresie odpowiedzialności różnych form.

Na koniec sesja Q&A - ciekawostki dot. działalności gospodarczej.

O prowadzącej

Izabella Woźnicka - adwokat WP LAW KANCELARIA PRAWNA WOŹNICCY & PARTNERS, mentor, szkoleniowiec. Specjalizuje się w postępowaniach sądowych z zakresu prawa gospodarczego, cywilnego, w tym w skomplikowanych procesach odszkodowawczych, reprezentuje również Klientów w postępowaniach ekstradycyjnych i deportacyjnych. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi podmiotów gospodarczych. Wspiera Startup’y, doradza stowarzyszeniom oraz fundacjom. Doradza klientom w zakresie organizowania działalności gospodarczej, przeprowadzając dla nich audyty, tworząc schematy działania oraz wdrażając procedury dla ich prawidłowego funkcjonowania.