Zapraszamy na szkolenie online pt. Sprzedaż w czasach pandemii w dniu 14.11.2020 (sobota). Szkolenie poświęcone będzie kluczowym aspektom zarządzania sprzedażą w Twojej firmie.

Sprzedaż to kluczowe ogniwo Twojego biznesu. Dzięki szkoleniu lepiej zdefiniujesz grupy twoich odbiorców i dowiesz się, w jaki sposób oferować im swój produkt lub usługę. Tematyka szkolenia uwzględnia również zagadnienia związane z obecną sytuacją gospodarczą wywołaną przez COVID-19.

Dlaczego warto uczestniczyć:

• Rozwiniesz umiejętności wyznaczania celów sprzedażowych i konstruowania planu sprzedażowego.
  • Dowiesz się, w jaki sposób opracowywać ofertę handlowa w języku korzyści dla klienta.
  • Zapoznasz się z systemem sprzedaży AIDDA (Attention, Interest, Desire, Decision, Action).

Termin:

Szkolenie odbędzie się 14.11.2020 (sobota) w godzinach 10.00-13.00.

W drugiej części warsztatów wystąpienie gościa specjalnego - Bernarda Frugi pt. Jak skutecznie sprzedawać?

Bernard Fruga - psycholog biznesu, trener, przedsiębiorca, doradca i mentor dla menedżerów. Specjalizuje się w skuteczności osobistej, nabywaniu dobrych nawyków i zarządzaniu zadaniami. Posiada wieloletnie doświadczenie w rozwijaniu zagranicznych przedstawicielstw szwajcarskiej firmy monitorującej budżety marketingowe i wydatki reklamowe. Zarządzał budżetami międzynarodowymi. Jest autorem licznych artykułów i książek m.in. „ISRIKUZ. Pogodne przywództwo” oraz „Alfabet ogarniania”. Od ponad dziesięciu lat w Polsce, a wcześniej wraz żoną i trójką dzieci mieszkał i pracował w Szwajcarii.

Szkolenie odbędzie się online

ZAPISZ SIĘ!

Trener

Arkadiusz Dyl - trener, coach, konsultant. Doświadczenie zawodowe zdobywał przez 15 lat pełnienia funkcji menedżerskich i specjalistycznych w firmach o profilu sprzedażowym i usługowym. Od 2001 jest przedsiębiorcą  świadczącym usługi doradcze, szkoleniowe i coachingowe. Certyfikowany Coach International Coaching Community, konsultant i doradca biznesowy. Absolwent programu „The Essential of Systemic Coaching and Constellations” CCE, ICF. Jest autorem programów szkoleniowych z dziedziny coachingu menedżerskiego, kompetencji przedsiębiorczych, sprzedaży i zarządzania.