W dniu 24.10.2020 (sobota) zapraszamy na szkolenie online pt. Planowanie budżetu w warunkach niepewności. W programie dużo praktycznej wiedzy w pigułce o tym, jak przeprowadzić bazowe kalkulacje pozwalające zaplanować przychody w Twojej firmie. Dowiedz się również, skąd pozyskać środki na rozwój biznesu.

Podczas szkolenia dowiesz się, jakie dane finansowe należy brać pod uwagę, tworząc budżet oraz jak decyzje dotyczące kosztów wpływają na ostateczny wynik finansowy. Szczególnie teraz w sytuacji nadchodzącego kryzysu chcemy pokazać Ci, w jaki sposób spojrzeć na firmę przez pryzmat pieniądza.

Dlaczego warto uczestniczyć

• Dowiesz się, jak skuteczniej podejmować decyzje w oparciu o budżet.
  • Dowiesz się o możliwościach finansowania swojej działalności.
  • Zdobędziesz wiedzę, jak pozyskać pierwsze finansowanie na otwarcie nowej firmy.
  • Dowiesz się, jakie wymagania i problemy związane są z fundraisingiem.

Szkolenie  odbędzie się 24.10.2020 (sobota) w godzinach 10.00- 13.00.

W drugiej części spotkania wystąpienie gościa specjalnego Michała Cyrankiewicza pt. Jak pozyskać fundusze na start?

Michał Cyrankiewicz - absolwent Kopenhaskiej Szkoły biznesu na kierunkach Międzynarodowy Biznes w Azji i Finanse. Karierę zawodową rozpoczął w sektorze finansowym - fuzje i przejęcia, inwestowanie. Obecnie Dyrektor Operacyjny start-upu technologicznego i współwłaściciel nowego biznesu kosmetycznego prowadzonego wspólnie z żoną. Michał jest absolwentem III edycji Programu Rozwoju Przedsiębiorczości i opowie Ci o trudach, zasadach i rzeczywistości związanej ze zbieraniem funduszy na start własnego biznesu.

Szkolenie odbędzie się online.

ZAPISZ SIĘ!

Trener

Mirosław Stochaj - specjalista z zakresu rachunkowości zarządczej i kontrolingu komercyjnego. Posiada ponad 25 lat doświadczeń w finansach przedsiębiorstw, zarządzaniu ludźmi oraz kierowaniu grupami projektowymi w międzynarodowych firmach sektora FMCG oraz Medical Devices & Equipment. Od wielu lat prowadzi treningi i pracuje jako konsultant z zakresu zarządzania finansami przedsiębiorstw i kontrolingu finansowego, prowadząc warsztaty i szkolenia między innymi we współpracy z ALK w Warszawie, a także realizując bezpośrednio projekty konsultingowo - szkoleniowe z zakresu finansów dla dużych firm polskich i międzynarodowych.