17.10.2020 zapraszamy na szkolenie online pt. Skuteczny plan na biznes wobec kryzysu. Dowiedz się jak przeprowadzić biznes przez czas niepewności, jak analizować sytuację firmy i sprawnie podejmować decyzje w drodze do celu.

Podczas szkolenia zapoznasz się z procesem budowania strategii i taktyki działania w swoim biznesie w kryzysie. Opanujesz proces podejmowania ważnych decyzji w oparciu o dane i fakty, co podnosi jakość decyzji i daje większa szansę na przetrwanie a nawet rozwój.

Dlaczego warto uczestniczyć:

• Poznasz proces analizowania szans i zagrożeń firmy oraz planowania strategii działania w warunkach kryzysu.
  • Dowiesz się, jak rozpoznawać ryzyka biznesowe i jak przekuć je w działanie zapewniające ustabilizowanie firmy.
  • Zyskasz inspirację do dalszego rozwoju - bo Twoje kompetencje gwarantują sukces Twojego biznesu.
  • Wzmocnisz swoją motywację do poszukiwania nowych pomysłów na rozwinięcie firmy.

Szkolenie online odbędzie się 17.10.2020 (sobota) w godzinach 10:00 – 13:00.

Szkolenie odbędzie się online.

ZAPISZ SIĘ!

Trenerzy

Krzysztof Bazyl - Talent Management Mentor, menadżer, coach, trener i konsultant, partner merytoryczny Akademii Leona Koźmińskiego. Posiada ponad 20 lat doświadczenia w zarządzaniu ludźmi, procesami i projektami w największych międzynarodowych firmach sektora FMCG oraz B2B. Od lat prowadzi treningi z zakresu tworzenia strategii firm, biznes planów, zarządzania zespołem, zarządzania kluczowymi klientami, a także z obszarów efektywności sprzedaży i cross sellingu. Od 2012 prowadzi mentoring i life coaching dla kadry menadżerskiej. Prowadził Szkołę Trenerów Biznesu w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Jest certyfikowanym coachem, trenerem metodologii FRIS.

Wojciech Wereszko - twórca i właściciel True Leader, były oficer JW GROM i Formoza, przywódca, praktyk w zakresie planowania i motywowania. Wiedzę zdobywał dowodząc Polskim Kontyngentem Wojskowym w Zatoce Perskiej oraz w trakcie misji ISAF w Afganistanie, planując i organizując proces szkolenia. Obecne koncentruje się na budowaniu efektywnych zespołów zadaniowo-projektowych (z wykorzystaniem metodologii FRIS i Facet5), zarządzaniu i ocenie ryzyka w projektach, budowaniu długofalowych strategii biznesowych. Wspiera kadrę zarządzającą w kierowaniu procesami produkcyjnymi. Pracuje z firmami z branży IT w tworzeniu spójnych koncepcyjnie i efektywnych zespołów programistycznych. Przenosi w środowisko biznesu standardy skuteczności i jakości wywodzące się ze świata sił specjalnych.