Nasze działania

W związku z dynamicznym rozwojem Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Wiedzy Think! (www.think.org.pl), prowadząca projekty z obszaru kluczowych kompetencji XXI wieku, poszukuje osoby do pracy na stanowisku Koordynator Projektu.

Zakres obowiązków Koordynator Projektu:

● administracyjna obsługa biura Fundacji,
● organizacja i obsługa wydarzeń, szkoleń,
● edycja, formatowanie, skład materiałów, publikacji,
● rekrutacja uczestników do programów, przygotowywanie list uczestników, potwierdzanie obecności na szkoleniach i udziału w programach
● prowadzenie wywiadów do Rozwijamy.edu.pl i rozmów z młodymi przedsiębiorcami, research i opracowywanie materiałów do publikacji na portale internetowe.

Oczekujemy od kandydatów/kandydatek:

● umiejętności komunikacyjnych i organizacyjnych,
● bardzo dobrej znajomości języka polskiego w mowie i piśmie,
● znajomości zasad prowadzenia komunikacji w mediach społecznościowych,
● aktywności, inicjatywności, otwartości do uczenia się i podejmowania nowych wyzwań.
● dobrej znajomości obsługi MS Office.

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w realizacji projektów we współpracy z organizacjami pozarządowymi.

Oferujemy:

● pracę przy ciekawych projektach edukacyjnych skierowanych do ludzi młodych,
● nabycie wiedzy i umiejętności pod okiem doświadczonych członków zespołu Fundacji,
● rozwinięcie kompetencji związanych z pracą projektową i organizacją wydarzeń, szkoleń, konferencji,
● stanowisko pracy w biurze na warszawskiej Woli,
● bardzo dobrą kawę ;)

Wymiar pracy: 30 h/ tygodniowo
Rodzaj umowy: umowa zlecenie od września 2019 r.
Aplikacje w formie CV i wypowiedzi - dlaczego chcesz z nami pracować? (w 10 zdaniach) należy przesyłać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem Koordynator. Czekamy na Ciebie!
Termin składania ofert upływa 5 września 2019 r.