Jak przyciągnąć i utrzymać uwagę widza? Jak przygotować się do nagrań? Na te i wiele innych pytań odpowie Sylwia Dąbrowska podczas webinaru dla nauczycieli szkół ponadpodstawowych.

"Czy przyda mi się to w przyszłości?"

"Czy nie powinniśmy uczyć się czegoś bardziej praktycznego?"

Pytań tego typu nauczyciele słuchają niemalże codziennie. Starając się sprostać oczekiwaniom dynamicznie zmieniającego się rynku pracy i wynikających z tego potrzeb uczniów, warto skupić się na rozwijaniu kompetencji cyfrowych. Zarówno sama umiejętność występowania przed kamerą, jak i zestaw cech oraz postaw, które rozwija, są obecnie niezwykle pożądane na rynku pracy. Umiejętności w zakresie autoprezentacji pozwolą uczniom w lepszy sposób przygotować się do poszukiwania pracy, rozwijać postawy przedsiębiorcze, w tym m.in. kreatywność, inicjatywność i pomysłowość oraz zdolność do pokonywania barier.

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Wiedzy THINK!, realizator Programu Rozwoju Przedsiębiorczości, zaprasza nauczycieli szkół ponadpodstawowych do udziału w webinarze:

"ŚWIETNE WYSTĄPIENIE PRZED KAMERĄ - nawet jeżeli nie masz doświadczenia, profesjonalnego sprzętu i zżera Cię stres"

Webinar odbędzie się 24.11.2021 r. (środa) w godz. 18.00 - 19.00. Udział jest bezpłatny.

W trakcie webinaru dowiesz się:

• Czym jest autoprezentacja medialna?
  • Jakimi zasadami należy kierować się w trakcie wystąpień przed kamerą?
  • Jak przyciągnąć i utrzymać uwagę widza?
  • Jak przygotować się do nagrań?
  • Jak przygotować krótką wypowiedź przed kamerą w formie video wizytówki?

Uczestnicy webinaru otrzymają materiał z koncepcją pomocną do przeprowadzenia lekcji z młodzieżą oraz zaświadczenie uczestnictwa w webinarze.

⇒ ZAPOZNAj SIĘ PRZED WEBINAREM Z MATERIAŁEM - "WYSTĄPIENIE PRZED KAMERĄ - 10 NAJCENNIEJSZYCH WSKAZÓWEK"

TRENERKA:

Sylwia Dąbrowska

Zajmuje się content video marketingiem z naciskiem na strategiczne wykorzystanie video do budowania marki osobistej i rozwoju biznesu. Z jej wsparcia skorzystało do tej pory ponad 800 osób. Uczy pracy z i przed kamerą, budowania wizerunku, autoprezentacji medialnej. Pokazuje jak tworzyć świetne nagrania sprzętem, który już masz. Poza działaniami online i pracą z kamerą przygotowuje ludzi do wystąpień na scenie i realizuje produkcje video.

Poprzez swoje live’y, video, artykuły na blogu i kursy online pokazuje, jak lepiej prezentować się przed kamerą, doskonalić swój głos i angażować widzów. Od 2017 r. tworzy markę Teacherka.pl.

Termin: 24.11.2021 r (środa), 18.00 - 19.00, na platformie Zoom. Zapraszamy!