Zapraszamy na szkolenie pt. Zorganizuj się na nowo w zmianie w dniu 28.11.2020 (sobota). Szkolenie poświęcone będzie kluczowym zagadnieniom związanym z osobistą skutecznością działania, zarządzaniu zmianą przy uwzględnieniu warunków na rynku w czasie zagrożeń spowodowanych pandemią.

Tematyka szkolenia uwzględnia zagadnienia związane z obecną sytuacją gospodarczą wywołaną przez COVID-19 i będzie obejmowała m.in. procesowe podejście do zmiany, model reagowania na zmianę SCAMPER, techniki pomocne w radzeniu sobie ze zmianą i kształtowania dobrych nawyków.

Dlaczego warto uczestniczyć:

• Dowiesz się, w jaki sposób radzić sobie ze zmianą.
  • Zapoznasz się ze skuteczną techniką pomocną w reagowaniu na zmiany rynkowe.
  • Rozwiniesz umiejętności kształtowania dobrych nawyków podnoszących skuteczność w osiąganiu celów biznesowych.
  • Wzmocnisz umiejętność tzw. myślenia scenariuszowego na czas turbulencji i zawirowań na rynku.
  • Dowiesz się, jak podnieść swoje umiejętności komunikacyjnie niezbędne w prowadzeniu biznesu.

Termin:

Szkolenie odbędzie się 28.11.2020 (sobota) w godzinach 10.00 -13.00.

Szkolenie odbędzie się online.

ZAPISZ SIĘ

Trenerzy

Bernard Fruga - psycholog biznesu, trener, przedsiębiorca, doradca i mentor dla menedżerów. Specjalizujący się w skuteczności osobistej, nabywaniu dobrych nawyków i zarządzaniu zadaniami. Posiada wieloletnie doświadczenie w rozwijaniu zagranicznych przedstawicielstw szwajcarskiej firmy monitorującej budżety marketingowe i wydatki reklamowe. Zarządzał budżetami międzynarodowymi. Jest autorem licznych artykułów i książek m.in. „ISRIKUZ. Pogodne przywództwo” oraz „Alfabet ogarniania”. Od ponad dziesięciu lat w Polsce, a wcześniej wraz żoną i trójką dzieci mieszkał i pracował w Szwajcarii.

Arkadiusz Dyl - trener, coach, konsultant. Doświadczenie zawodowe zdobywał przez 15 lat pełnienia funkcji menedżerskich i specjalistycznych w firmach o profilu sprzedażowym i usługowym. Od 2001 jest przedsiębiorcą  świadczącym usługi doradcze, szkoleniowe i coachingowe. Certyfikowany Coach International Coaching Community, konsultant i doradca biznesowy. Absolwent programu „The Essential of Systemic Coaching and Constellations” CCE, ICF. Jest autorem programów szkoleniowych z dziedziny coachingu menedżerskiego, kompetencji przedsiębiorczych, sprzedaży i zarządzania.